Archive for 19.10.2015

Porucha na vodovodní přípojce

Přerušení dodávky pitné vody

 
Vodárenská správa Písek s.r.o. ve spolupráci s provozovatelem vodohospodářské infrastruktury v Písku firmou ČEVAK a.s. oznamuje, že je z důvodu poruchy na vodovodní přípojce v ulici 17. listopadu č.p. 1619, přerušena dodávka pitné vody do této nemovitosti.
Porucha bude odstraněna dne 20.10.2015. Nouzové zásobování pitnou vodou je zajištěno cisternou, která je umístěna u č.p. 1592.
Firma Vodárenská správa Písek s.r.o. a ČEVAK a.s. se omlouvá občanům v dotčené lokalitě za vzniklé problémy a omezení.
 
V případě dalších dotazů kontaktujte přímo provozovatele ČEVAK a.s. č. tel. 800 120 112 – nepřetržitá havarijní služba !!!

POZOR – Falešní výběrčí v Písku !

Pozor, falešní výběrčí za vodu se objevili v Písku!

Podvodníci, kteří obcházejí domácnosti a požadují od lidí údajné nedoplatky za odběr vody, se znovu objevili v Písku. Na zákaznickou linku společnosti ČEVAK a.s. se obrátila obyvatelka města. Uvedla, že ji navštívila žena, která se vydávala za zaměstnankyni společnosti a chtěla po ní 1 000 korun v hotovosti. Aby vzbudila důvěru, vybavila se dokonce brašnou a psacími deskami.

Žena postupovala správně, když jí peníze nevydala. Odběratelé, u jejichž dveří zazvoní člověk vyžadující peníze za zaplacení nebo nedoplatek za odběr pitné vody, mají hned několik možností, jak si ověřit, že se skutečně jedná o pracovníka vodárenské společnosti ČEVAK a. s.

 Zaměstnanci této firmy nikdy nevybírají peníze v hotovosti, navíc ve většině případů jezdí viditelně označeným autem s logem firmy. Zároveň jsou povinni prokázat se firemní průkazkou s fotografií. Na firemním průkazu je uvedeno i číslo občanského průkazu, který také musí na požádání předložit.

Lidé se rovněž mohou obrátit na zákaznickou linku společnosti ČEVAK a.s. 844 844 870. Zde jim operátorky ověří, zda se skutečně jedná o zaměstnance této společnosti v terénu, či nikoliv.