ČEVAK zvýšil výnosy na 2,46 miliardy

ČEVAK zvýšil výnosy na 2,46 miliardy

Společnost za fiskální rok končící 30. září 2021 meziročně navýšila výnosy na 2,46 miliardy z 2,41 miliardy. Výsledek hospodaření činil 141,4 milionu.
Z výroční zprávy vyplývá, že po vítězství v koncesním řízení na provozování vodohospodářského majetku Vodohospodářské společnosti Táborsko uzavřel ČEVAK smlouvu na další desetileté období. Svou působnost obhájil v Českém Krumlově, Přešticích nebo Lipně nad Vltavou. Firma zaznamenala a opravila 1226 poruch, vyměnila či doplnila 114 hydrantů a 390 vodovodních uzávěrů.
ČEVAK: Většinu záležitostí vyřídíte online. Společnost aktuálně žádá odběratele, aby při vyřizování záležitostí ohledně pitné nebo odpadní vody zvážili nutnost osobní návštěvy Zákaznického centra v Českých Budějovicích a Obchodních kanceláří v Táboře, Písku a v Jindřichově Hradci.
„Naší snahou je co nejvíce ochránit zákazníky i naše zaměstnance,“ vysvětlila Jitka Kramářová ze společnosti ČEVAK. Velkou část obchodních záležitostí je možné vyřešit pomocí formulářů na internetových stránkách zde: www.cevak.cz
Odběratelům jsou nápomocny operátorky na Zákaznické lince 844 844 870. Jak doplnila společnost, v případě, že je osobní návštěva nezbytná, je možné využít rezervaci na konkrétní datum a čas. Klienti ji najdou na internetových stránkách, a to po zadání města v sekci MOJE OBEC.

Zdroj: https://www.vodarenstvi.cz