VODÁRENSKÁ VĚŽ V ČESKÝCH BUDĚJOVICÍCH BUDE LETOS OPĚT PEKELNÁ

Vodárenská věž v Českých Budějovicích bude letos opět pekelná

Den před oficiálním čertovským rejděním v ulicích a českých domácnostech si prohlédne proslulou knihu hříchů přímo v kulisách 300 let staré technické památky.

„Poslední letošní organizované prohlídky věže jsou určené především malým nezbedům. Proto tentokrát pohádkové a nadpřirozené postavy a události nahradí ty historické. Tomu bude také odpovídat i samotný děj prohlídek,“ řekla mluvčí společnosti ČEVAK a.s. Jitka Kramářová.

Děti za doprovodu nejen svých rodičů, ale i anděla nejprve projdou Vodárenskou věží, kde na ně bude čekat Mikuláš s nezbytným seznamem hříchů.

Pekelný mariáš rozehrají naši pekelníci ve vodojemu, kde si s nimi mohou odvážlivci také zahrát partičku, ale pozor, aby neprohráli svou duši!

Pekelná neděle se ve Vodárenské věži po dvouleté odmlce koná už po šesté. Letos je pro zájemce připraveno hned sedm čertovských prohlídek. První začíná v 15.30 a další budou následovat po půlhodinách a to až do 18.30, kdy do ztemnělé věže vstoupí poslední skupinka hříšníků.

Ze zkušeností z minulých ročníků doporučujeme si prohlídky co nejdříve rezervovat prostřednictvím www.vodarenskavezcb.cz. Zde také zájemci najdou více informací k samotné organizaci prohlídek. „I na základě rezervace se pak s rodiči spojí pekelná pošta, která si ověří, případně poznamená další osobní hříchy jejich malých ratolestí,“ doplnila Jitka Kramářová.

Zdroj: https://www.cevak.cz/cs/o-nas/novinky/vodarenska-vez-bude-letos-opet-pekelna-11036